Įdegusi oda šiais laikais yra vienas iš tradicinių, plačiai paplitusių grožio standartų. Vasara įdegti gana paprasta - tereikia prigulti prie jūros ar savo terasoje bei kelias valandas pasimaudyti saulėje (žinoma, naudojant apsauginį kremą). Tačiau mes gyvename kintančių metų laikų šalyje, kur likusius tris ketvirtadalius metų temperatūra nesiekia 15°C laipsnių, o ką jau kalbėti apie kaitrią saulę. Todėl tam, kad palaikyti įdegį, neretas kuris susidomi deginimusi soliariume.
---
Vienas svarbiausių dalykų prieš einant pasideginti soliariume yra soliariumo kremas. Šie įdegio kremai tirozino arba kitų aktyvių medžiagų pagalba suaktyvina odoje esantį melaniną, kuris stimuliuoja greitą įdegį. Tiesa, nors melaninas yra suaktyvinamas ir besideginant, kremai soliariumui jį "pažadina" kelis kart greičiau, todėl įdegis taip pat įgaunamas sparčiau. Kremas įdegiui taip pat dažnai pasižymi odą drėkinančiomis savybėmis, kas yra itin svarbu, kadangi deginimasis saulėje ar soliariume odą išsausina, sausą odą gali pažeisti, sudirginti. Be to, įdegį skatinantis kremas neretai savo sudėtyje turi įvairių vitaminų bei antioksidantų, kurie pašalina laisvuosius radikalus bei apsaugo odą nuo jų žalos. Svarbu paminėti, jog soliariumo kremai bei jų sudėtyse esančios medžiagos dažniausiai atlieka ir kitas įvairias funkcijas. Pavyzdžiui, kanapių sėklų, žaliosios arbatos bei kiti aliejai, hialurono rūgštis ar augalų ekstratai puikiai drėkina odą, kitos aktyviosios medžiagos ją stangrina, apsaugo tatuiruotes, ilgiau išlaiko odos įdegį bei padeda atsikratyti raukšlių.
---
Tiesa, einant degintis į soliariumą būtina naudoti būtent soliariumams pritaikytus įdegio kremus. Taip yra todėl, kadangi soliariumui nepritaikyti kremai neretai savo sudėtyje turi įvairių medžiagų, kaip mineraliniai aliejai, kurie gali pažeisti soliariumo akrilinę apsaugą.